Wykonujemy angażujące wirtualne spacery. Prezentujemy jeden z ostatnio wykonanych projektów.

W dzisiejszych czasach kogo nie ma w Google Tego nie ma w ogóle. Czy znasz osobę, która nie wie co to jest Google? Wiemy, że znacząca większość użytkowników internetu korzysta z Google szukając rzeczy lub firm. Pamiętaj, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie, które robi się tylko raz. Wirtualny spacer możemy opublikować w Mapach Google Street View, jak również bezpośrednio na Twojej stronie internetowej.

Rola rekomendowanych fotografów

Zatrudniając rekomendowanego fotografa Google Street View masz pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Umieszczając zdjęcia w Google Street View przykładamy dużą wagę do uczciwego przedstawiania świata. Świadcząc usługi fotograficzne swoim klientom jesteśmy zobligowani do przestrzegania zasad polityki prywatności Google, a w szczególności wizerunku ludzi i ich tożsamości.

Sprawdź jak to działa

Wybór odpowiedniej restauracji, kawiarni lub hotelu to często trudna decyzja

Zdobądź zaufanie klientów, zapraszając ich na wysokiej jakości wirtualną wycieczkę. Dzięki temu jeszcze przed przyjazdem zobaczą, co masz im do zaoferowania. Takie interaktywne doświadczenie pozwoli Twoim klientom dokonać przemyślanego wyboru, którego nie będą żałować.

Dlaczego Google Street View?

Czasami jedno zdjęcie powie więcej niż tysiąc słów

Badania Google

Konsumenci szukający firmy w 44% przypadków korzystają z map.

Mapy Google

Gdy potencjalni klienci wyszukają Cię w Google spraw, aby ich pierwsze wrażenie było znakomite.

Skuteczność

Wizytówki ze zdjęciami i wirtualną wycieczką dwukrotnie częściej wzbudzają zainteresowanie użytkowników.

Zasoby promocyjne

Naklejka „Wejdź do środka”

Po opublikowaniu Twojej wirtualnej wycieczki w Mapach Google Street View otrzymasz od nas naklejkę, abyś mógł oznaczyć swój obiekt.

Nagrywamy filmy 360°

w jakości 5.2K 30FPS

Do naszych produkcji wykorzystujemy  kamery GoPro. Dźwięk rejestrujemy na osobnych rejestratorach TASCAM.

Łączymy naszą pasję z najnowszymi technologiami oraz pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości, który zapewnia bardzo szerokie możliwości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaskoczyć nawet najbardziej wymagających klientów. 

Filmy 360° dają możliwość poczucia, że nie ruszając się z miejsca przenosi się w inne miejsce. Jest to niewątpliwie początek wielkiego marketingu 360°. Wszystkie nasze produkcje są kompatybilne z najpopularniejszymi kanałami społecznościowymi, więc bez problemu wrzucisz je na swój fan page, czy kanał na YouTube i Vimeo.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto nawiązać współpracę z rekomendowanym fotografem Google Street View?

Zatrudniając rekomendowanego fotografa Google Street View masz pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Umieszczając zdjęcia w Google Street View przykładamy dużą wagę do uczciwego przedstawiania świata. Świadcząc usługi fotograficzne swoim klientom jesteśmy zobligowani do przestrzegania zasad polityki prywatności Google, a w szczególności wizerunku ludzi i ich tożsamości.

W jaki sposób wirtualny spacer Google Street View wpłynie na rozwój mojego biznesu?

Zdjęcia sferyczne opublikowane w Google Street View poprawiają indeksację słów kluczowych, kategorii i innych istotnych informacji potrzebnych dla osiągnięcia wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Nazywamy to naturalnym odniesieniem, które w najbardziej naturalny sposób zwiększy ruch na Twojej firmowej stronie internetowej.

Ile kosztuje wirtualny spacer Google Street View?

Wykonanie sesji zdjęciowej wraz z publikacją w Google Maps wcale nie jest drogie. Ceny zaczynają się już od 500 zł za kompletny spacer w niewielkich pomieszczeniach. Ale cena ta może się zwiększyć w zależności od wielkości obiektu i ilości pracy jaką musimy wykonać. W przypadku dużych obiektów, czy też większych zleceń koszt wykonania pojedynczej panoramy sferycznej wraz z publikacją w Mapach Google wynosi zaledwie 35 zł netto.

Ile czasu trwa sesja zdjęciowa?

Wszystko zależy od wielkości obiektu. W przypadku dużych zleceń sesja zdjęciowa może zająć nawet kilka dni. Mniejsze obiekty można sfotografować znacznie szybciej i z reguły udaje się wykonać sesję w ciągu kilku godzin.

Co należy sfotografować?

Podczas naszej wizyty fotografujemy wyłącznie miejsca, które chcesz upublicznić. Przywiązujemy szczególną wagę do Twoich potrzeb. Nie publikujemy nic co mogłoby w jakikolwiek sposób być w konflikcie z polityką prywatności Google, a w szczególności nie publikujemy niczego co mogłoby zaszkodzić Twoim, szeroko rozumianym interesom. Z reguły nie wykonujemy zdjęć toalet, klatek schodowych, czy pokoi socjalnych, jeśli jednak Twoim życzeniem będzie abyśmy to zrobili, to z przyjemnością to wykonamy. 

A co z prywatnością?

Najlepiej zaplanować sesję zdjęciową przed lub po godzinach pracy obiektu. Jeśli jednak nie jest to możliwe, rozmazujemy w programie graficznym twarze ludzi zgodnie z wytycznymi Google, aby zapewnić, że osoby, które pojawiają się na naszych zdjęciach, nie będą rozpoznawane.

Jaka jest najlepsza pora dnia na wykonanie sesji zdjęciowej?

Możemy to dowolnie zaplanować, chyba że jesteśmy zajęci realizacją innego zlecenia. Najlepiej zaplanować sesję z odpowiednim wyprzedzeniem poza godzinami pracy obiektu, tak aby możliwie jak najskuteczniej uniknąć niepokojących się klientów lub i nie wybijać z rytmu pracy pracowników. Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb. Jesteśmy gotowi do wykonania sesji o dowolnej porze.