Telebim mobilny

Wiemy jak oglądać wspólnie filmy

 

Wielkoformatowy i mobilny ekran LED

Mamy do zaoferowania mobilny telebim o powierzchni 26 mkw, wyposażony w agregat prądotwórczy. W kinie samochodowym proponujemy zastosowanie nadajnika radiowego, dzięki któremu widzowie w swoich odbiornikach samochodowych mają możliwość odbierania dźwięku po paśmie FM.

Nagłośnienie

Oferujemy standardowe nagłośnienie kolumnowe i transmisję audio po paśmie FM. Załatwiamy wszelkie formalności związane z koniecznością dzierżawy częstotliwości radiowej.

Niezależność

Dzięki zainstalowanemu generatorowi prądu jesteśmy w stanie przeprowadzić realizację nawet w szczerym polu, nad jeziorem, czy na nadmorskiej plaży – bez konieczności szukania zewnętrznego źródła zasilania. 

 

Filmy

Posiadamy w ofercie wiele tytułów filmowych możliwych do emisji w ramach kina samochodowego. Zapytaj o konkretny tytuł, a my określimy czy jest on możliwy do pokazu.

Zawsze i wszędzie wyświetlimy wszystko

Wszędzie tam, gdzie konieczny jest szybki montaż ściany diodowej. Możemy być zarówno na starcie jak i na mecie wyścigu. Szybko rozstawiamy telebim, ustawiamy kolumny i kamery. Jesteśmy gotowi w krótkim czasie.

przejechanych kilometrów

minut potrzebujemy na rozstawienie ekranu

roboczogodzin pracy ekranu

Nasz folder

Jeśli zainteresowała Ciebie nasza propozycja poniżej znajdziesz folder, który łatwo pobierzesz w pliku pdf.  na swoje urządzenie.

Nasze realizacje

Poniżej prezentujemy zdjęcia z kilku realizacji telebimem mobilnym. Doskonale sprawdził się podczas imprez sportowych, rekonstrukcji, zewnętrznych wystaw targowych i kampanii reklamowych o charakterze komercyjnym, jak i politycznym.

Telebim mobilny

 

  • Szybki montaż i demontaż
  • powierzchnia 26 mkw
  • agregat prądotwórczy 32 kVA
  • nagłośnienie tradycyjne i możliwość transmisji audio po paśmie FM
  • transmisje na żywo bezpośrednio na telebim i online na Facebooka i/lub na YouTube

Zadowoleni Klienci

„Zaświadczam, że agencja ELEET w dniu 6 lipca 2019 r. realizowała usługę polegająca na wynajmie ekranu mobilnego na potrzeby imprezy sportowej pn.RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania. Zakres usługiobejmował dostarczenie oraz bieżącą obsługę ekranu mobilnego, na którym wyświetllane były materiały audiowizualne skierowane do zawoników oraz osób towarzyszących biorącychh udział w wydarzeniu. Usługa została wykonana z należytą starannością i fachowością,  a ELEET jest w naszej opinii godnym polecenia partnerem w zakresie świadczenia ww. usług.” 

Kamil Klimek

Kierownik Działu Sportu, Rekreacji i Marketingu, OSiR Suwałki

„BOSiR Białystok zaświadcza, że agencja ELEET w dniu 2 czerwca 2019 r. realizowała usługę polegającą na wynajmie ekranu mobilnego na potrzeby imprezy sportowej Electrum Ekiden Sztafeta Maratońska. Zakres usługi obejmował dostarczenie oraz bieżącą obsługę ekranu mobilnego, na którym wyświetlane były informacje skierowane do zawodników biorących udział w zawodach oraz prezentacja materiałów promocyjnych organizatora. Usługa została wykonana z należyta starannością i fachowością, a agencja ELEET jest w naszej opinii godnym polecenia partnerem w zakresie wynajmu ekranów mobilnych.”

Paweł Orpik

Dyrektor, Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji

Skontaktuj się z nami

Będziemy bardziej niż szczęśliwi jeśli do nas napiszesz lub zadzwonisz.

Marii Skłodowskiej-Curie 2 lok.04. 15-950 Białystok

+48 692 409 165

biuro@eleet.pl

Zostaw wiadomość